БФС обяви назначенията: Ето кои са съдиите, които ще свирят 1/16-финалите за Купата на България

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви всички назначение за предстоящите 1/16-финали за Купата на България през идната седмица!
Ето ги и тях:
21.09.2021 г. Вторник 15:45 ч. ФК Родопа-Смолян – ПФК Локомотив 1926
ГС: Димо Стоянов Димов АС1: Станимир Емилов Трифонов АС2: Петър Веселинов Балтов 4-ТИ: Стефан Атанасов Гурков
21.09.2021 г. Вторник 16:00 ч. ФК Ямбол 1915 – ФК Арда
ГС: Кристиян Николов Колев АС1: Николай Неделчев Чакъров АС2: Румен Емилов Иванов 4-ТИ: Валентин Георгиев Станчев
21.09.2021 г. Вторник 16:00 ч. Левски 2005 – ФК Царско село 2015
ГС: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Георги Валентинов Стамболджиев АС2: Цветан Гошов Горанов 4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев
21.09.2021 г. Вторник 16:00 ч. ФК Розова Долина – ПФК Берое
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Мирослав Николаев Желев АС2: Васил Стоянов Шавов 4-ТИ: Светослав Иванов Лазаров
21.09.2021 г. Вторник 18:00 ч. ПФК Монтана 1921 – ФК ЦСКА 1948
ГС: Димитър Димитров Димитров АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Станислав Лазаров Станев 4-ТИ: Геро Георгиев Писков
21.09.2021 г. Вторник 18:45 ч. ФК Етър – ПФК Ботев
ГС: Димитър Цолов Буров АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Радослав Георгинов Вутов 4-ТИ: Мариян Георгиев Гребенчарски
22.09.2021 г. Сряда 13:00 ч. Марек 1915 – ПФК Левски
ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Александър Христов Апостолов 4-ТИ: Любослав Бисеров Любомиров
22.09.2021 г. Сряда 16:00 ч. Банско – ФК Пирин АД
ГС: Васил Петров Минев АС1: Георги Любомиров Минев АС2: Дарин Василев Иванов 4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев
22.09.2021 г. Сряда 16:00 ч. Спортист 2009 – ПФК Септември Сф
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Димитър Русенов Русев АС2: Иван Радославов Иванов 4-ТИ: Християна Красимирова Гутева
22.09.2021 г. Сряда 16:00 ч. ФК Септември – Септември См
ГС: Красимир Маргаритов Кръстев АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Калин Валентинов Киров 4-ТИ: Мартин Живков Великов
23.09.2021 г. Четвъртък 13:00 ч. Миньор – ПФК Черно море
ГС: Георги Юлиянов Иванов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Кирил Валентинов Чакъров 4-ТИ: Благой Кирилов Манов
22.09.2021 г. Сряда 16:00 ч. Хебър 1918 – ПФК ЦСКА
ЕАД ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Йордан Петров Петров АС2: Светослав Колев Енчев 4-ТИ: Рюстем Джемил Карагарен
23.09.2021 г. Четвъртък 16:00 ч. ФК Марица 1921 – ПФК Славия 1913
ГС: Ивайло Красимиров Ненков АС1: Димитър Добромиров Димитров АС2: Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ: Георги Иванов Иванов
23.09.2021 г. Четвъртък 16:00 ч. Спартак 1918 – ПФК Лудогорец 1945
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Светослав Станимиров Стойчев 4-ТИ: Борис Борисов Попов
23.09.2021 г. Четвъртък 19:00 ч. ОФК Локомотив Горна Оряховица – ПФК Ботев Враца
ГС: Иван Стефанов Иванов АС1: Николай Георгиев Попниколов АС2: Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ: Михаел Петков Павлов

Вижте още от най - актуалното за Благоевград

8 преглеждания

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Вижте още от категорията: Спорт