Владимир Вълков свири на ЦСКА за Купата, Левски получи Георги Гинчев

От БФС обявиха съдийските назначения за шестнайсетинафиналите в турнира за Купата на България. Актуалният носител на трофея ЦСКА ще гостува на Хебър в Пазарджик, като срещата е поверена на Владимир Вълков.

На мача на стадион „Бончук“ в Дупница, където един срещу друг ще се изправят Марек и Левски, главен съдия ще бъде Георги Гинчев. Мачът на шампиона Лудогорец (гостуване във Варна на Спартак) ще бъде ръководен от Станислав Тодоров.

Ето и останалите назначения за шестнайсетинафиналите в турнира за Купата на България:

21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч.

ФК Родопа-Смолян – ПФК Локомотив 1926

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов, 4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                     

21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.

ФК Ямбол 1915 – ФК Арда

ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Румен Емилов Иванов, 4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    

21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.

Левски 2005 – ФК Царско село 2015

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов, 4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                    

21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.

ФК Розова Долина – ПФК Берое

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Васил Стоянов Шавов, 4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                     

21, Сеп 2021 г. Вторник 18:00 ч.

ПФК Монтана 1921 – ФК ЦСКА 1948

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Станислав Лазаров Станев, 4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                    

21, Сеп 2021 г. Вторник 18:45 ч.

ФК Етър – ПФК Ботев

ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов, 4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                      

22, Сеп 2021 г. Сряда 13:00 ч.

Марек 1915 – ПФК Левски

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Александър Христов Апостолов, 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                      

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.

Банско – ФК Пирин АД

ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Дарин Василев Иванов, 4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                        

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.

Спортист 2009 – ПФК Септември Сф

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Иван Радославов Иванов, 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                    

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.

ФК Септември – Септември См

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Калин Валентинов Киров, 4-ТИ:    Мартин Живков Великов                    

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.

Хебър 1918 – ПФК ЦСКА – София ЕАД

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Светослав Колев Енчев, 4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                    

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 13:00 ч.

Миньор – ПФК Черно море

ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров, 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.

ФК Марица 1921 – ПФК Славия 1913

ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов, 4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                    

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.

Спартак 1918 – ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев, 4-ТИ:    Борис Борисов Попов                  

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 19:00 ч.

ОФК Локомотив Горна Оряховица – ПФК Ботев Враца

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов, 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                    

Вижте още от най - актуалното за Благоевград

0 преглеждания

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Вижте още от категорията: Спорт