България има световен шампион!

Георги Колев изкачи България на върха на света, след като триумфира на 46-ото световно първенство в Албена.

Българинът бе безкомпромисен и грабна златото в категория до 65 кг при юношите с дясна ръка, след като победи молдовеца Матей Тюркан.

За Колев това е втора голяма титла тази година – след като през юни стана европейски шампион в Румъния.

Българският спорт продължава да ни кара да се гордеем, а успехът на Георги е поредното доказателство за младите таланти в страната.

Вижте още от най - актуалното за Благоевград

32 преглеждания

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Вижте още от категорията: Актуално