Венцеслав Стефанов покрусен заради мелето на “Тракия” с деца от “Славия”: Тирът е преминал през мантинелата като вафла

Две деца от школата на “Славия” загинаха при тежката катастрофа на АМ “Тракия”, докато пътували за турнир. Президентът на клуба Венцеслав Стефанов коментира трагедията и заяви, че тирът не е имал спирачен път.

„Спирачният му път е бил едва след като е ударил мантинелата – преминал е през нея като вафла“, каза Стефанов.

Той допълни, че каквото и извинение да бъде поднесено от фирмата, няма да върне двете деца, които той нарече „ангелчета“.

„Славия“ няма да участва в турнира, а клубът обявява едномесечен траур.

Стефанов коментира още, че състоянието на жената от автомобила е тежко и призова трагедията да бъде повод за повече отговорност на пътя.

Вижте още от най - актуалното за Благоевград

224 преглеждания

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Вижте още от категорията: 10-те най